Kurier Poranny

Piszemy o tym, co zajmuje czytelników z Białegostoku

Dziennik, który podejmuje tematy ważne dla mieszkańców Białegostoku i okolic. Serwis internetowy, który przed 24 h / dobę przyciąga użytkowników ciekawą treścią informacyjną z regionu, Polski i świata. Aplikacja, którą każdy mieszkaniec Podlasia może mieć w swoim telefonie, a także kanały w social mediach, które pozwalają na codzienny kontakt z czytelnikami. Kurier Poranny to tytuł z tradycją, który wykorzystuje wiele technologicznych innowacji do tego, by być jeszcze bliżej swoich odbiorców. Lokalność zawsze będzie dla nas numerem jeden, ale oprócz codziennej dawki newsów dziennikarze tworzą treści do prasowych dodatków oraz internetowych kategorii tj.: zdrowie, motoryzacja, sport, biznes, turystyka, dom.

1,2 mln

unikalnych użytkowników w sierpniu

20,7 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca

283 tys.

wyświetleń wideo

Dlaczego reklama na Podlasiu oznacza Kurier Poranny? 

BRAND

Jeden tytuł, wiele możliwości. Łączymy prasę i internet, mobile i social media.

REDAKCJA

Dziennikarze, korektorzy, fotoreporterzy, twórcy wideo, specjaliści od SEO i social mediów, codziennie dostarczają dobrej jakości treści, w formie prasowej, internetowej i mobilnej.

ODBIORCY

Nasza oferta trafia do różnych pokoleń. Te same treści przekazujemy w różnych formach w prasie, internecie, aplikacji i social mediach.

WWW

Serwis regionalny poranny.pl wciąż się rozwija. Ostatni miesiąc przyciągnął ponad 63% nowych użytkowników zainteresowanych lokalną treścią.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Portale społecznościowe są dla nas nie tylko miejscem promocji, ale też bazą inspiracją do podejmowanych tematów, w przede wszystkim miejscem dyskusji.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dbamy o treści!

Tworzymy materiały skrojone na miarę. Zarówno treści dziennikarskie jak i reklamowe pisane są dla konkretnego użytkownika. Wiele lat doświadczeń sprawiło, że wiemy kto jest po drugiej stronie prasy i internetu. Dbamy o jakość treści, każdą informację potwierdzamy u źródła, nie publikujemy nierzetelnych newsów. Wiemy, co interesuje naszych czytelników i dokładnie tym zajmujemy się w codziennej pracy.

Lubimy wyzwania!

Prasa przechodzi rewolucję, internet wciąż się zmienia. Nasi dziennikarze na co dzień eksperymentują, sprawdzają nowe rozwiązania: sonda, quiz, reportaż multimedialny, wideo wywiad zamiast cytatu czy relacji

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.