Gazeta Współczesna

Piszemy o tym, czym żyje Podlasie

Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo Podlaskie. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku, ale mamy dziennikarzy w mniejszych miejscowościach województwa tak, żeby być blisko ludzi i wydarzeń, które zajmują naszych czytelników. Mamy doświadczonych dziennikarzy, specjalistów od nowych technologii, social mediów i wideo. Mamy doświadczenie w tworzeniu treści i zaufanych czytelników. Oprócz informacji z regionu, Polski i świata tworzymy materiały, które wypełniają kilka kategorii tematycznych, np. zdrowie, sport, motoryzacja, dom itp.

9,6 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ubiegłym miesiącu

737 tys

unikalnych użytkowników

202 tys

wyświetleń wideo

Dlaczego reklama na Podlasiu oznacza Gazetę Współczesną?

BRAND

Wciąż się zmieniamy dla naszych czytelników. Mocny, prasowy tytuł rozwija się także w wersji internetowej.

REDAKCJA

Trzymamy rękę na pulsie najnowszych i sprawdzonych informacji z regionu, Polski i świata.

ODBIORCY

Mamy wiernych czytelników prasy i coraz większe grono internautów odwiedzających stronę WWW.

WWW

Eksponujemy treści regionalne, ponieważ tego chcą nasi odbiorcy. Opowiadamy lokalne historie, jesteśmy zawsze na miejscu wydarzeń.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Rozwijamy społeczność na portalach społecznościowych.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Wideo is king!

Wideo to coraz prężniej rozwijające się medium na naszej stronie WWW. Czytelnicy Gazety Współczesnej w formie internetowej są otwarci na nowe formy przekazu. Prawie pół miliona wyświetleń wideo na naszym serwisie mówi samo za siebie. Specjalny zespół w redakcji tworzy treści wideo oraz emituje je na stronie WWW oraz w social mediach.

Lokalni z wyboru!

Serwisy regionalne Polska Press Grupy są numerem 1. jeśli chodzi o kategorię informacje i publicystyka, a także informacje lokalne. Przywiązanie do regionu jest dla nas ważne. Piszemy o tym, co dzieje się tuż obok nas.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.