Dla nas nie ma trudnych tematów

Piszemy o zdrowiu w szerokiej perspektywie. Nasi dziennikarze podejmują tematy związane z dietą, aktywnością fizyczną, psychologią, urodą, seksem i wychowywaniem dziecka. Strona Zdrowia to portal, który odpowiada najnowszym trendom. Publikujemy w nim materiały multimedialne - produkcje wideo, infografiki i merytoryczne galerie. Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania czytelników, stawiając na nowoczesną formułę. Strona Zdrowia ukazuje się również jako cotygodniowy dodatek do wydań prasowych.

5,6 mln

unikalnych użytkowników

27,7 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca

6

6 pozycja serwisu w raporcie Mediapanel

Strona Zdrowia to odpowiednie medium dla Twojej reklamy

BRAND

Mamy szeroki zasięg. Dodatek do lokalnych gazet i codziennie aktualizowany serwis internetowy to gwarancja dotarcia do potencjalnych odbiorców.

ODBIORCY

Doskonale wiemy, kim są nasi odbiorcy. To właśnie do nich dopasowujemy tworzone przez nas treści.

WWW

Piszemy o zdrowiu, ale w szerokim kontekście. Nie boimy się poważnych tematów, ale na naszych kanałach nie brakuje także rozrywki, m.in. w formie quizów.

REDAKCJA

Piszą dla nas specjaliści w swoim fachu, miłośnicy tematów około zdrowotnych. Materiały wzbogacamy wideo, infografikami, wizualizacjami.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

AWANS

Notujemy silne miejsce w raporcie Mediapanel w kategorii Zdrowie i medycyna.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Odpowiadamy na zapotrzebowanie!

Z raportu Mediapanel wynika, że już prawie 20 milionów Polaków poszukuje online informacji na temat zdrowego stylu życia, odżywiania się, chorób i ich leczenia. Odpowiadamy na potrzeby użytkowników. Ponad 43% naszych odbiorców dociera na serwis internetowy Strona Zdrowia z wyszukań organicznych.

Mamy szerokie dotarcie!

Strona Zdrowia dociera do różnych odbiorców. Tworzymy treści, które kierujemy do kobiet i mężczyzn, osób pracujących i uczących się, pochodzących z miast i miasteczek. Mamy kilka możliwości dotarcia i w pełni wykorzystujemy każdą z nich. Publikujemy materiały w dodatku do wydań papierowych dzienników regionalnych, serwisie internetowym oraz w kategoriach znajdujących się w 22 serwisach regionalnych.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.