Dla kibiców, fanów i amatorów – Sportowy24

Sportowy24 to miejsce, w którym gromadzimy wszystkie materiały związane z lokalnym, ogólnopolskim i światowym sportem. Redakcje Sportowy24 oraz Gol24 współpracują ze sobą, żeby stworzyć najlepszy serwis ze świeżymi newsami i ciekawymi tematami sportowymi. Sportowy24 tworzą dziennikarze, fotoreporterzy, twórcy multimediów i wideo, specjaliści od technologii i social mediów.

WWW

strona główna przyciąga nowych użytkowników

6,7 mln

unikalnych użytkowników we wrześniu

Mobile

responsywna strona to pozytywny odbiór treści

Żyjemy sportem, tak jak nasi czytelnicy

BRAND

Sportowy24 to jedno miejsce, w którym znaleźć można informacje dotyczące różnych dyscyplin sportowych.

REDAKCJA

Sportowy24 tworzą lokalni reporterzy, dziennikarze sportowi, a także fotoreporterzy i twórcy wideo. Przekazujemy sportowe emocje.

ODBIORCY

Nasze treści trafiają do różnych pokoleń.

WWW

Tworzymy treści, które odpowiadają najnowszym trendom. Publikujemy klasyczne treści dziennikarskie, ale też materiały interaktywne, sondy, wideo i quizy.

SEO

Coraz więcej użytkowników trafia na serwis Sportowy24 z wyników wyszukiwania organicznego. Optymalizujemy pod kątem SEO każdy materiał internetowy.

SOCIAL MEDIA

Najważniejszymi wydarzeniami, informacjami i ciekawymi materiałami dzielimy się ze społecznością social mediów. To kolejny kanał dotarcia.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Silna strona główna!

Użytkownicy mają zaufanie do treści znajdujących się na stronie Sportowy24. Dobra nawigacja w serwisie pomaga w promowaniu podobnych kontekstowo treści. Tworzymy materiały multimedialne, które są chętnie konsumowane przez użytkowników, a także lekkie, lifestylowe treści, które sprawiają, że korzystanie z serwisu to sama przyjemność.

Stawiamy na personalizację

Dla przyjemniejszego korzystania z serwisu Sportowy24 umożliwiamy samodzielną personalizację treści. Każdy użytkownik może zmienić ustawienia np. poprzez wybór ulubionych drużyn sportowych.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.